Operativní leasing

Rozvoj investic

Finance

New World Investment

Revoluční 13, Praha 1

110 00

+420 777 805 053

KONTAKTY

Na základě dlouholeté zkušenosti v oblasti nemovitostí a realitního trhu řeší naše společnost celou řadu společných aktivit, které se týkají investic do nemovitostí jakéhokoliv druhu na našem trhu po celé ČR.

Specializujeme se na Reality-Výkupy-exekuce.

 

REALITY

 

Zabýváme se prodejem i pronájmem všech druhů nemovitostí po celé ČR se zaměřením převážně v Praze a okolí.

 

Naše přidaná hodnota tkví v tom, že po klientech nežádáme ŽÁDNOU PROVIZI a navíc u nás mají vždy záruku solventnosti konkrétního kupce, prodávajícího, nájemníka, podnájemníka atd., jež naše společnost sežene.

 

V oblasti realit spolupracujeme s nadnárodními společnostmi, se kterými máme uzavřené mandátní smlouvy. Služby poskytujeme na míru daných společností pro jejich obchodní partnery nebo jejich kmenové zaměstnance. Transakce jsou transparentní a vlastník nemovitosti má o všem skvělý přehled.

 

Prodeje řešíme výhradně přes realitní fondy státem pojištěné, a tudíž náš klient UŠETŘÍ na drahých provizích realitních kanceláří.

Zakládáme si na férovém přístupu a profesionálním jednání, důkazem jsou spokojení klienti z celé ČR.

 

 

VÝKUPY NEMOVITOSTÍ

 

Výkup nemovitostí za hotové uskutečňujeme po celé ČR. Nemovitost může být zatížena exekucí, nedobrovolnou dražbou a nebo jinou zástavou. Okamžitě za Vás vyplatíme exekuce, dluhy a jiné zástavy váznoucí na nemovitosti a kompletně Vás oddlužíme!

 

Výkup nemovitostí po celé ČR!

 

Výkup nemovitosti provádíme za podmínek, které přinesou spokojenost oběma stranám. Naši specialisté vyhotoví odhad tržní ceny nemovitosti, na základě kterého bude probíhat její odkup. Veškeré tyto činnosti provádíme v krátkém termínu, abyste zbytečně nečekali a dostali své peníze včas.

 

Prodej nemovitostí je v současné době těžší než-li dříve, trh je zaplněný. Dokonce i realitní kanceláře se často k zadluženým nemovitostem stavějí zády. Pokus o prodej svépomocí zabere jen mnoho času a většinou je neúspěšný. Náš přístup Vás příjemně překvapí. Zajistíme potřebné právní kroky, aby odkup proběhl hladce a bez jakýchkoliv komplikací, peníze vám budou vyplaceny za předem dohodnutou částku a vy tak včas budete disponovat potřebným kapitálem.

 

Zakládáme si na férovém přístupu a profesionálním jednání, důkazem jsou spokojení klienti z celé ČR.

 

EXEKUCE

 

Naše společnost se zbývá všemi druhy exekucí, insolvencí, dražeb převážně na území hlavního města Prahy a středočeského kraje. Nabízíme kompletní řešení pro klienty, kteří jsou v dluhové pasti, a jejich nemovitost je zatížena exekucí-dražbou.

 

Dále se specializujeme na poradenství při řešení sloučení více exekucí.

Zakládáme si na férovém přístupu a profesionálním jednání, důkazem jsou spokojení klienti z celé ČR.

Právo

Luxury wellness apartment

Reality

Správa nemovitostí

АНИМЭЙТ v.3.5